Yeni Sezondan Gelin Adaylarının Tercihi Olacak Abiye Elbise Modelleri

Yeni Sezondan Gelin Adaylarının Tercihi Olacak Abiye Elbise Modelleri

Yeni Sezondan Gelin Adaylarının Tercihi Olacak Abiye Elbise Modelleri

Gelin adayları genellikle düğün öncesi söz, nişan, nikah gibi özel güncelerinin her biri için en az bir abiye elbise tercih ediyor. En özel günlerde kusursuz görünüme yardımcı olacak abiye elbise modelleri birçok firmanın 2022 koleksiyonlarında gelin adaylarını bekliyor.

Gelin adayları genellikle söz ve isteme törenlerinde daha sade modelleri tercih ediyor. Kadınlar genellikle evde, aile arasında gerçekleşen bu isteme ve söz törenlerde uzun elbiseler tercih edilse de genellikle diz altı ya da diz seviyesi abiye modellerine yöneliyor. Uzun ve kısa kollu, işlemeli, dantelli ve ya düz elbiseler arasında kendinize yakışan bir elbiseyi seçebilirsiniz. Vücut yapınızı dikkate alarak bedeninizi saran, belden bollaşan ya da kusurlarınızı kapatacak düz kesim abiye elbiselerden biri de tercihiniz olabilir.

Eğer bir nişan töreni yapıyorsanız, daha gösterişli nişan elbisesi modellerine göz kırpmanın zamanıdır. Yerlere kadar uzanan, ışıltılı işlemelerle hareketlendirilmiş, bir prenses gibi görüneceğiniz ve çeşitli tüllerle ve dantellerle süslenmiş nişan abiyeleri, zevkinize hitap edecek pek çok seçenekle bulmak mümkün. Dekolteli ya da daha kapalı seçenekleri ile farklı tarzlara hitap eden abiye elbise modelleri, nişan töreninizde hayal ettiğiniz kusursuz görünümü yaratmanıza olanak tanıyor.

Düğün öncesi yapılan kına geceleri, gelin adayının baba evinden ayrılacağı için hüzünlendiği diğer yandan yakın arkadaşları ve ailesiyle doyasıya eğlendiği bir etkinlik oluyor. Genellikle kırmızı, mor, sarı gibi canlı renklerin tercih edildiği kına gecesi abiye elbiselerinde, ışıltı ve payetler de bolca kullanılır. Siz de gece elbisesi seçiminizde bu detayları kullanarak gecenin yıldızı olduğunuzun altını çizebilir, bindallının içine giymek için geleneksel kıyafetinizle uyumlu düz renkli bir abiye alabilirsiniz.

Moda ve Yaşam