Uzun Ömürlü Bornoz Modelleri Nelerdir

Uzun Ömürlü Bornoz Modelleri Nelerdir

Uzun Ömürlü Bornoz Modelleri Nelerdir?

Ev ortamında sıcak ve rahatlatıcı bir duştan sonra sizi yumuşak ve rahat tutacak bornoz seçimi çok önemlidir. Saç havlusuna ihtiyacı olmayanlar için boneli modeli de mevcuttur. Kapüşonlu kadın bornozunun bir çeşidi çok kullanışlıdır. Sıcak bir duştan sonra üzerini saç havlusu ile hızlıca kapatabilirsiniz. Özellikle kış kurtarıcısı kapüşonlu bornoz, çabuk ısınmanıza yardımcı olur. Çabuk kuruyan başlık, saçınızdaki nemi çekerken işinizi kolaylaştırır. Ekonomik, naylon ve sentetik malzemelerden yapılmış bir kadın bornoz setidir. Ancak emiş gücü yüksek olmadığı için beklenen verim alınamayabilir.

%100 pamuklu ürünler her seferinde sizin gibi çalışır. Pamuk ayrıca yumuşak bir dokunuşla yatıştırıcıdır. Duştan sonra cildinizi yumuşatmak için pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz. Parlak renklerin ve pamuklu kumaşların mükemmel uyumu olan bayan bornoz modelleri arasından dilediğinizi elde edebilirsiniz. Yüksek ısıda yıkanabilir ve her türlü lekeyi çekmeden çıkarır. Kolayca çıkarabilirsiniz. Kafkas model kadın bornozları oldukça pratiktir. Bornozlar arasında popüler olan beyaz model ile rahatlayabilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Çeyiziniz için açık tonları tercih edebilir, aynı modeldeki ürünlerle takım oluşturabilirsiniz.

Erkekler Hangi Modelleri Tercih Ediyor?

Erkekler için de üretilen beyaz ya da açık renkli ürün modellerini tercih ederek oldukça uyumlu bir çeyiz seti oluşturabilirsiniz. Set ürünleri ekonomik olup her parçası birbiriyle uyumludur. Aynı zamanda spor salonlarında, hastanelerde ve üniversite yurtlarında kullanmak için farklı modellerde bornoz tercih edebilirsiniz. Her zevke uygun bir ürün bulunmakta ve kullanım sıklığına göre bukle, kadife, pamuk veya bambu gibi farklı malzemelerden üretilen modeller tercih edilmektedir. Bukle tüylü ve pamuklu kumaşlar özellikle emicidir.

Bornoz sık kullandığınız bir banyo ürünüyse pamuk veya bukle gibi malzemelerden üretilmiş bir model tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Kadın kısa bornozları yazın kullanıma uygundur. Çanta oldukça uygulamalı bir ürün tasarım deneyimi sunar. Cepli bornoz modeline baktığınızda kullanışlı ürünler arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Yerden kazandıran tasarım, spor salonuna kolay ulaşım için spor çantanızda taşımanıza olanak tanır. Fazla yer kaplamayan bir diğer kumaş türü ise muslindir. Müslin, hassas cilde sahip olanlar için rahat bir kumaştır. Bebeklerin sıklıkla tercih ettiği müslin havlu, yetişkinler için de göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Tekli bornoz fiyatları oldukça uygundur, dolayısıyla tercihlerde ilk sıradadır.

Moda ve Yaşam