Türkiye – İskoçya Maçı Öncesinde Diyarbakır Görüntüleri!

Türkiye – İskoçya Maçı Öncesinde Diyarbakır Görüntüleri!

Türkiye – İskoçya Maçı Öncesinde Diyarbakır Görüntüleri!

Türkiye ile İskoçya arasında yapılacak olan milli maç için birçok İskoç taraftar Diyarbakır’a geldi. Enerjik tavırları ve dikkat çekici kostümleri ile ilgi odağı olan taraftarlar halkla bir araya gelerek birçok fotoğraf çektirdi.

Milli maçın yapılacağı Diyarbakır’da gezintiye çıkan taraftarlar halk tarafından büyük bir ilgi gördü ve saatler yaklaşırken güzel vakit geçirmek adına gezintiler başladı! Kameralara yansıyan görüntülerde turistlerin de ilgileri gözlerinden okunuyordu.

İskoç Taraftarın Diyarbakır Gezisi!

16 Kasım Çarşamba günü saatler 20:00’ı gösterdiğinde başlayacak olan Türkiye – İskoçya maçı için gelen İskoç taraftarlar büyük bir misafirperverlik ile ağırlandı. Diyarbakır’ı gezme şansını yakalayan taraftarlar, gün içerisinde birçok tarihi yeri ziyaret etti ve anlatılanları ilgiyle dinledi.

Diyarbakır’da ilk kez gerçekleşecek olan İskoçya mücadelesi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor! 33 Bin kişilik kapasitesi bulunan Diyarbakır Stadyumu’nda oynanacak maç öncesinde hazırlıkların da hâlâ devam ettiği biliniyor. Maça saatler kala hem futbolcuların hem de taraftarların duygu ve düşünceleri ise merak konusu.

Diyarbakır’da Milli Takım Coşkusu

İç sahada gerçekleşecek olan milli maçların 18. Şehri Diyarbakır’da milli takım coşkusu devam ediyor. A Milli Takım 16 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan bu maç ile birlikte toplam 611 kez sahaya çıkmış olacak. Şimdiye kadarki gerçekleşen karşılaşmalardan 234 galibiyet, 231 yenilgi ve 145 beraberlikle ayrılan takımın maç günü Diyarbakır’da nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu!

Mili takım coşkusunun esir aldığı Diyarbakır’da aynı zamanda İskoç taraftarlar için de ayrı bir karşılama gerçekleşiyor. Halkla fotoğraflar çektiren ve samimi tavırlarıyla insanlara yaklaşan taraftarlar aynı ilgili karşılığı almaya hâlâ devam ediyor. Tarihi birçok yeri olan Diyarbakır’da yerli halk da bu durumdan oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

Kazancınızı arttırmaya devam etmek için Asyabahis adresine bir uğrayın!

Spor