Sultanahmet Köftecisi 2022 Güncel Menü Ve Fiyatla

Sultanahmet Köftecisi 2022 Güncel Menü Ve Fiyatla

Türkiye gastronomi açısından varlıklı bir geçmişe ve alt yapıya sahiptir. Her şehrinde değişik lezzetlerle karşılamak sürpriz değildir. Medeniyetlerin buluşma noktası olan ve derin bir kültürle yoğurulan İstanbul’un yeme içme kültürü de emsalsiz bir halde muazzamdır. Her semtinde, sokağında değişik lezzet noktaları bulunan İstanbul’da 25 milyona yaklaşan nüfusa hizmet edebilmek için binlerce restorant yer almaktadır. İstanbulda her sektörde olduğu gibi yiyecek sektöründe de çeşitlilik üst seviyededir.

İstanbul’da her türlü gelir grubuna hitap eden restoran bulunmaktadır. Kimileri kullandıkları kaliteli malzemelerle ön plana çıkarken kimileri, sunumları ve konumlarıyla uğrak noktası haline gelirler. Bazı restoranlar ise yüksek nitelik ve fiyatlarıyla geniş bir kesime ulaşıp adından söz ettirirler. Bunlardan bir tanesi olan Sultanahmet Köftecisi yüksek kaliteli etlerden ve kaliteli malzemelerden hazırlanan lezzetli Sultanahmet Köftesi, marine edilmiş hususi etlerden yapılma şiş kebap ve tavuk şişleri, günlük taze ve lezzetli çorbası, dillere destan piyazı, mevsime göre malzemeleri değişebilen mevsim salatası, pilavı ve irmik ve Kemalpaşa tatlıları ile hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetin yanında fiyatları da uygun olan restoran leziz yemeklerinin yanında uygun fiyatlarıyla da geniş bir kesime hitap etmektedir. Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nin menüsü aşağıda sunulmuştur.

Şubat 2022 itibari ile Sultanahmet Köftesi fiyatları :

  • Sultanahmet Köfte Porsiyon : 40 TL
  • Şiş Kebap : 62 TL
  • Tavuk Şiş : 39 TL
  • Pilav : 17 TL
  • Çorba: 16 TL
  • Piyaz : 18 TL
  • Mevsim Salata : 17 TL
  • İrmik Tatlısı : 18 TL
  • Kemalpaşa Tatlısı : 18 TL ‘dir.

Güncel fiyatları Sultanahmet Köftecisi Menü sayfasından inceleyebilirsiniz.

Ekonomik fiyat politikası ile hizmet veren Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nde bulunan her türlü içecekde en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Yerli ve yabancı müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği Sultanahmet Köftesi’nin kaliteli ve uygun fiyatlarla sunulduğu Meşhur Sultanahmet Köftecisi’ne ulaşım gayet kolaydır. Sultanahmet Köftecisi Fatih / Sultanahmet Meydanında yer almaktadır.

Paket servis olanağı bulunan Sultanahmet Köftecisi’ne siparişler telefonla verilebilir.

Genel Kültür