Sigarayı Nasıl Bırakabiliriz

Sigarayı Nasıl Bırakabiliriz

Sigarayı Bırakma Adımları

Sigara bırakmaya karar verdikten sonra tüm zorlukların üstesinden gelmek ve bırakmayı sürdürme kararlılığı devam ettirebilmek için takip edilecek adımlar konusunda bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Her şeyden önce bırakma konusunda bir plan yapmalısınız. Elinizde bir eylem planı olması sizi daha rahat hissettirecektir.

Bırakma planı sizin daha kararlı ve emin olmanızı sağlayacaktır. Sigara bıraktıktan sonra kendinizi meşgul edecek uğraşlar bulmanız çok önemlidir. Meşguliyet kişinin zihnini sigara düşüncesinden uzaklaştıracaktır. Egzersiz, yürüyüş yapmak, sakız çiğnemek, bol su içmek, sinemaya gitmek, sigara kullanmayanlarla vakit geçirmek ve en sevdiğiniz yemeklerden yemek gibi yolları deneyebilirsiniz.

Kesinlikle tetikleyicilerden uzak durmalısınız ve ayrıca her daim olumlu düşünmelisiniz. Olumsuz ve başaramayacağınıza dair konuşmamalısınız. Bu konuda çevrenizden bolca destek alabilirsiniz. Bıraktım.com sitesinden de bu konuda yardım ve hizmet almanız mümkün.

Juul Pod Aroma Çeşitleri

Amerikan menşeili juul pod 8 adet aroma içeriği ile satışa sunuluyor. Bunlar sırasıyla Golden Tobacco, %5 mint pod, Glacier Mint, %5 cucumber, Apple Orchard, Mango Nectar, Royal Creme ve Alpine berry pod olarak sayılabilir. Firmanın başka aromalar üzerinde de çalıştığı söylenmektedir.

Juul podların iki çeşit nikotin oranı bulunur. %3 ve %5 oranındaki podlar yaklaşık 40 mg civarındadır.

Podların cihaza takılması bir hayli kolay olduğundan tak çıkar kullanımı çok pratiktir. Likitlerin yer aldığı podların ayrı kutuları bulunur ve aroması bittikçe kutulardan çıkarılıp kullanılabilir. Podları ayrı olduğundan tatları da karışmaz. En iyi juul pod deneyimini yaşamak sizde internetten bilgi alabilirsiniz.

IQOS’un Faydaları Nelerdir?

En önemli yararı gerçek sigara ve tütün tadı sağlamak için HEETS tütün çubuklarını kullanmasıdır. Bu anlamda büyük tercih sebebidir. Sigara fiyatından daha az olduğu için tutarı, büyük oranda tasarruf sağlar. Tütün tüketiminden daha az riski bulunuyor.

El, giysi ve saçlarda daha az koku olması da yine avantajları arasındadır. Parmaklarda kesinlikle leke oluşumu yapmaz. İç mekânlarda hava kalitesini kesinlikle bozmaması da büyük bir avantajdır. Siz de IQOS deneyimi yaşamayı isterseniz hemen sizde deneyimleyebilirsiniz.

Genel Kültür