Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı

Rainbow Six Siege Crimson Heist operasyonu başladı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Crimson Heist etkinliği ile birlikte yeni operatör, harita güncellemeleri ve farklı etkinlikler oyunculara sunulmuş durumda. Ubisoft ayrıca bu etkinlik ile birlikte oyunun 18 – 25 Mart tarihleri arasında bedava olarak oynanabileceğini de duyurdu. Konuyla ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Rainbow Six Siege, 18 – 25 Mart arasında bedava

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 6. Yıl’ın ilk sezonu olan Crimson Heist’ın şimdi PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S ve Windows PC’de başladığını duyurdu. Bu yeni sezon; diğer güncellemelerin yanı sıra Arjantinli operatör Flores, Hudut haritası yenilemesi, yeni Gonne-6 ikincil silahı ve Karşılaşma Kaydı betasının eklenmesiyle birçok yenilik getiriyor. Ek olarak oyuncular, Rainbow Six Siege ve Crimson Heist‘ı 18 – 25 Mart* tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabilecekler.

6. Yıl 1. Sezon, 24 Mayıs’a kadar sürecek olup 100 kademe ve 131 ödül içeren yepyeni bir Savaş Kartı ile birlikte geliyor. Bu Savaş Kartı bir ücretsiz bir de 1200 R6 Kredisi karşılığında alınabilen Seçkin yol içeriyor. Rainbow Six Siege tarihinde ilk kez Seçkin Savaş Kartı yeni operatör Flores’i içerecek. Seçkin Savaş Kartı sahipleri Flores ile anında oynayabilirken, diğer oyuncular 30 Mart’tan itibaren Nam veya R6 Kredisi ile Flores’i açabilirler. Hudut haritası yenilemesi, Karşılaşma Kaydı Beta ve Gonne-6 gibi yeni sezonluk içerikler, tüm oyuncular için şimdi ücretsiz olarak erişilebilir.