Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı

Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı

Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi söz konusu olduğunda bu hastalığın tanımı da merak konusu oluyor. Tıp dilinde daha çok Lumbal Disk Hernisi adı ile bilinen bel fıtığı, hastaların hayatlarını zorlaştıran bir problem haline geliyor. Hem iş hayatını hem de gündelik hayatı olumsuz bir şekilde etkileyen bu hastalık, anlık bel ağrılarından oluşuyor. İnsanlar bu hastalıkta genel olarak bel ağrılarından ve kramplarından söz ediyor. Hastalığın tedavisi sırasında başarılı girişimler ortaya koyan Op. Dr. Fatih Kırar, bu hastalığı ameliyatsız olarak yenebiliyor. Detaylı bir anlatım ile bu hastalığın tanımı şu şekilde yapılabiliyor: Bel bölgesinde yer alan omurların arasındaki disklerin yırtılıyor. Bu diskler arasından geçen sinirler sıkışıyor. Omurilik geçen kanalda yer değiştirme oluşuyor. Ağrılar ortaya çıkıyor.

Hastalığın insanların yaşam kalitesini olumsuz etkilemesi sonucunda pek çok tedavi yöntemi akla geliyor. İnsanların sağlıklarına kavuşmasını amaçlayan yöntemler, Op. Dr. Fatih Kırar tarafından son teknoloji ile gerçekleştiriliyor. 15 dakika süren bir işlem sonucu ameliyatsız olarak tamamlanan işlem sonucu hastalar taburcu oluyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar ameliyatsız olarak bel fıtığı sorununa çözüm üretiyor. Kırar’ın yaptığı işlemler sonucunda pek çok hasta memnun ayrılıyor. Bel fıtığı gibi büyük bir problem ile baş etmek zorunda kalan hastalar, doktorun sunduğu acısız tedavi yöntemi ile rahatlıyor. Kırar hastalar için 15 dakika kadar kısa bir sürede işlemlerini tamamlıyor. İşlemler arasında lazer tedavisi de yer alıyor. Lumbal disk hernisi rahatsızlıklarının çözümünde kullanılan lazer tedavisi, hastaları iyileştirmekte oldukça başarılı. Hastaların herhangi bir ağrı hissetmeden tedaviden çıktıkları biliniyor. Hastalar Kırar’ın sunduğu tedavi ile hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor.

Op. Dr. Fatih Kırar’ın sunduğu tedavi yöntemleri hakkında hastalar düşüncelerini şu şekilde ifade ediyor: “Fatih bey benim hayatımı değiştirdi. Daha önce bel ağrısından dolayı yapamadığım pek çok aktiviteyi artık yapabiliyor. Yalnızca ben değil, yakınlarım da benim bu durumumdan oldukça memnun. Fatih beyin sunduğu yöntemler sayesinde eski hayatıma geri kavuştum ve mutluyum.”

Sağlık