Leandro Paredes, Psg Ile Sözleşmesini Uzattı

Leandro Paredes, Psg Ile Sözleşmesini Uzattı

Leandro Paredes, PSG ile sözleşmesini uzattı

2010 yılında kariyerine Boca Juniors kulübünde başlayan Leandro Paredes; Chievo, Roma, Empoli, Zenit Saint Petersburg gibi takımlardan sonra 2019 yılında Paris Saint-Germain ekibine imza attı. Üç yılda toplam 66 maça çıkma şansı bulan orta saha oyuncusu, yalnızca bir gol atarak fileleri havalandırabildi.

Paredes’in Paris Saint-Germain takımıyla sözleşmesi gelecek sene sona erecek. Fakat geçtiğimiz günlerde takımın oyuncuyla yollarını ayırmak istediği dedikoduları basına yansımıştı. Tecrübeli ismin takımda kalıp kalmayacağı merak konusu oldu. Şimdiye kadar bu konuda iki taraftan da herhangi bir resmi açıklama gelmemişti. Nihayet yıldız oyuncunun akıbeti belli oldu. Arjantinli ismin, başarılı Ligue 1 takımında yoluna devam edeceği kesinlik kazandı.

Paredes’in talipleri arttı

30 Haziran 2024 tarihine kadar PSG ile sözleşmesini uzatan Leandro Paredes, çok sayıda kulüp tarafından yakından takip ediliyor. Son haftalarda Premier Lig’in efsane ekibi Manchester United’ın Arjantinli yıldızla ilgilendiği ortaya çıkmıştı. Fransız takımı Monaco da oyuncuyla ilgilenen takımlardan bir tanesiydi. Öte yandan İtalya’da da ilgiyle izlenen isim, İnter ve Juventus’un radarına girdi. Tüm taleplere rağmen Paredes, Paris Saint-Germain’de kalmayı tercih etti.

Kiralık bahis siteleri uzman kadro yazılım ekibi.

Nisan ayında ameliyat geçiren milli futbolcu; İtalya ve Estonya maçlarında Arjantin forması giyemedi. Şu anda iyileşme aşamasında olduğu söylenen ismin Katar’da gerçekleşecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası için fiziksel ve teknik olarak yüzde 100 performans göstermek adına dinlendiği açıklandı.

Spor