Fincanlarınızı Kristal Kahve Yanı Bardaklar ile Tamamlayın!

Fincanlarınızı Kristal Kahve Yanı Bardaklar ile Tamamlayın!

Kahve âşıkları için vazgeçilmez bir parça haline gelen kahve yanı bardakları birbirinden farklı modelleri ile vitrinlerde yerini alıyor. Her eşyanın bir sonu olduğu gibi kahve yanı bardaklarının da kimi zaman modası geçebiliyor. Bazen büyük kadehler bazen de mini bardaklar olarak karşımıza çıkan kahve yanı bardaklarda her zevke hitap eden modeller bulmak ise oldukça zor. Duru Kristal ise bir kahve yanı bardağından beklenen bütün özellikleri karşılayacak nitelikteki tasarımları ile öne çıkıyor. Kahve yanı kristal bardak modellerinde hemen her zevke hitap etmeyi başaran bu adreste modası geçmeyen seçenekler yer alıyor.

Eşsiz Kristal Bardaklar ile Kahvenizin Tadı Değişecek!

Kahve sunumlarınıza rengarenk dokunuşlar katmak istediğinize Duru Kristal ayrıcalığı le hazırlanmış kahve yanı bardaklarını tercih edebilirsiniz. Kırmızı, yeşil, mavi, siyah gibi renk tonlarında hazırlanan kahve yanı su bardağı seçenekleri tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Fabrika üretimlerinden farklı olarak her detayı el emeği ile hazırlanan ve kristalden üretilen bu bardakları sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sıradan modellerden sıkılanlar için hazırlanan kahve yanı bardaklarında farklı renk ve modellerde setler oluşturabilirsiniz. İster tek renk isterseniz rengarenk setlerin yanı sıra her modelden bir adet kahve yanı bardağı da alabilirsiniz. Duru Kristal gelenekselliği modernlikle buluşturan özel ürünleri ile sizleri bekliyor.

Kahve Yanı Bardaklarda Butik Üretim Anlayışı!

Özel ve eşsiz olmayı sevenler için eşyalarda özel ve eşsiz olmalıdır. Herkeste bulunan eşyalar yerine farklı modeller isteyenler için butik üretimler yapan Duru Kristal ise ruha dokunan kahve yanı seçenekleri hazırlamaktadır. Bohemia Kristal Renkli Kadeh modelleri ile beğeni toplayan Duru Kristal adresinde Rosaline kadehler, su bardakları, Audrey renkli cam kadehler ve Ophelia kristal bardak seçenekleri yer almaktadır. Sizde bütün bu modellere ulaşmak istediğinizde https://www.durucrystalgoods.com/ adresine bağlanabilirsiniz. Perakende ve toptan satış hizmeti veren Duru Kristal dünyası ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak için 0543 899 83 94 nolu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca info@durucrystal.com adresinden de Duru Kristal’e ulaşabilirsiniz. Kahvenizi kristal dokunuşlarla özel kılmak isterseniz Duru Kristal seçeneklerini denemelisiniz.

Genel Kültür