Fenerbahçe Takımı, Maximiliano Gomez’in Peşinde

Fenerbahçe Takımı, Maximiliano Gomez’in Peşinde

Fenerbahçe Takımı, Maximiliano Gomez’in Peşinde!

Kadrosunu net bir gol oyuncusu ile güçlendirmekte oldukça istekli olan Fenerbahçe takımında son olarak Valencialı Maximiliano Gomez’i de kadro listesine aldı.

Transfer çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte olan Fenerbahçe takımı; Lincoln, Bruma, Joshua King, Tiago Çukur, Emre Mor, Gustavo Henrique, Willian Arao, Joao Pedro, Luan Peres, Ezgjan Alioski ve İrfan Can Eğribayat isimleri ile beraber olmak üzere tam 11 adet ismi sarı-lacivert olan kendi renklerine bağlamıştı. Sarı-Lacivertliler forvet transferi amacı için de oldukça yoğun bir mesai harcıyor. Net bir gol oyuncusu ile kadrosunu güçlendirme konusunda hedef sahibi olarak yerini almış olan Kanarya’nın gündemine son olarak Maximiliano Gomez ismi oturdu.

Bahis siteleri içerisinde de yer alan bu haber hakkında duyulan ve alınan tüm bilgilere göre; Fenerbahçe takımı, Valencia’nın 25 yaşında olan ve tecrübe sahibi olarak yerini alan gol oyuncusu için maliyet araştırmalarına başladı. 2019 senesi içerisinde Celta Vigo’dan 14.5 milyon Euro’ya transfer olmuş olan ve Uruguay kökenine sahip olarak yerini alan forvetin şartlarını İspanyol ekibine soran Kanarya, karşı taraftan gelecek olumlu ya da olumsuz olan yanıta göre hareket edecek.

Geçen sezon boyunca toplamda 32 adet maçta 5 adet gol ve 3 adet asist ile oynamış olan Gomez için uygun şartlar oluşması durumunda vatandaşı olan Diego Rossi de gözde olan ismi ikna etmek için devrede yer alabilir.

Spor